Захист прав людини

 1. Захист прав людини, зокрема нацменшин здійснює «Центр правової думки»
  Реалізація проекту щодо захисту прав ромів 11 Кві 2019

  Триває реалізація проекту «Рівні права та можливості для ромів Чернігівщини через надання якісної правової допомоги”, підтримана рішенням Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». 24 квітня 2018 року відбулася зустріч з фахівцями Державної міграційної служби у Чернігівській області, на якій були обговорені актуальні проблеми паспортизації ромського населення. ГО «Центр правової думки» виступає партнеромЧитати далі...

 2. Захист прав людини в рамках проекту «Я маю право» за участі ГО «Центр правової думки»
  «Центр правової думки» підтримує акцію #стопнасильство #стопбулінг 04 Кві 2019

  Члени громадської організації спільно з фахівцями Головного територіального управлінні юстиції у Чернігівській області у рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» 20 квітня 2018 року відвідали школу № 34, де обговорили з учнями негативні наслідки такого явища як булінг.

 3. Захист прав людини реалізується в ігровій формі
  Пам’ятаємо про права дитини 03 Кві 2019

  23 листопада 2017 року члени організації спільно з фахівцями Головного територіального управлінні юстиції у Чернігівській області провели зустріч з учнями 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернат. Голова громадської організації Альона Івженко спілкувалась з учнями шляхом проведення інтерактивних ігор на знання чинного законодавства, в результаті чого учасники заходу мали нагоду вдосконалити свої знання про права дитини.