Наша команда

Голова працює як юрист онлайн і надає юридичні консультації в Україні

Альона Івженко – голова Організації

Коротко про себе: «Юристка і правозахисниця, не терплю несправедливості та порушення прав людини. Люблю навчатися та вчити інших. Мене надихають подорожі та знайомства з новими людьми. У захваті від вивчення мов, нині розмовляю українською, англійською, польською, чеською та російською». Улюблена цитата: "Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни!" (Д. Кеннеді)
Заступниця працює за напрямом «громадянська освіта» та правове виховання

Вікторія Мазан – заступник голови, керівник напряму соціальних проектів та волонтерства

Коротко про себе: «За освітою соціальний працівник, за покликом душі педагог, працюю в школі. Вважаю, що діти та молодь – це майбутнє нашої країни. Люблю музику, книги та подорожувати Україною. Обожнюю гори і мрію про свій будиночок неподалік від них». Улюблена цитата: «Ти сам собі країна! Зроби порядок в своїй голові!» (К. Скрябін)
Заступник дбає про захист прав людини

Ярослав Кулик – заступник голови, керівник напряму правова освіта та наукова діяльність

Коротко про себе: «Юрист, маю досвід роботи в системі правосуддя. Переконаний, що зміни необхідно починати з себе. Улюблена цитата: «Поки залишається ще один шанс – ти не програв».
Фінансист ГО «Центр правової думки»

Дарина Герасименко – член правління Організації, керівник напряму «Фінансові питання»

Коротко про себе: «Бухгалтер, займаюсь розробленням стратегічного плану розвитку одного з найбільших агрохолдингів України.  Вважаю, що найбільший ресурс нашої держави – люди».
Член правління ГО «Центр правової думки»

Сергій Буряк – член Правління Організації

Коротко про себе: «Юрист, улюблена сфера права - будівництво та господарська діяльність. Працюю в місцевих органах виконавчої влади. Не боюсь брати відповідальність на себе – балотувався на посаду сільського голови».