Про нас

Громадська організація «Центр правової думки»

Громадська організація, що дбає про правове виховання населення, захищає майбутнє своєї держави

З чого ми починали…

Думай глобально, дій локально! Саме ці слова надихали трьох активісток з чудового міста Золотоноша лівобережної України заснувати свою громадську організацію. Відвідування багатьох заходів місцевого та всеукраїнського рівня, знайомство з молоддю з різних регіонів України та з-за кордону надали певного досвіду та впевненості, що не варто боятися стати агентами змін у своїй громаді.

Тож ідея юристки, соціальної працівниці та бухгалтерки втілилася в заснуванні громадської організації «Центр правової думки». Команда вірить, що отримання легалізуючих документів, які підтверджують внесення організації до Єдиного реєстру громадських формувань в день свята Благовіщення (07.04.2016) є дійсно доброю звісткою і що діяльність нашого формування буде тільки успішним.

Безкоштовна правова допомога від ГО

Наші прагнення до змін і кропітка праця втілились у кількох проектах та співпраці з дієвими громадськими організаціями України. Зокрема, ініціатива "Рівні права та можливості для ромів Чернігівщини через надання якісної правової допомоги" була підтримана рішенням Міжпрограмної експертної ради Ромської програмної ініціативи від 27.02.2018. Вона допомогла багатьом ромам адаптуватися й отримати юридичні консультації. Грант строком на 6 місяців був продовжений, і реалізація завершилася 01.02.2019 року.

«Діалог та інтеграція через вивчення культури та залучення до спортивних активностей» ще один проект, підриманий в вересні 2018 року в рамках конкурсу заявок «Пілотні проекти щодо сталого партнерства між громадськими ромськими організаціями та регіональними та місцевими органами влади в Україні». Був організований ромським жіночим фондом «Чіріклі» та Групою захисту прав меншин Європи в рамках регіональної програми «Партнерство для всіх», що фінансується Європейським Союзом. Час реалізації: жовтень 2018-березень 2019.

Громадянська освіта наш вклад в майбутнє України

З метою обговорення ключових проблем правової, історичної, соціальної сфер сучасного суспільства ми щоквартально організовуємо міжнародні наукові конференції та круглі столи для студентства. Серед запрошених гостей кандидати, доктори наук з українських та польських навчальних закладів. Традиційним підсумком конференції є видання наукового збірника концентрат усього важливого й цікавого. Нині опубліковано 13 таких збірників, тож, як бачите, час ми даремно не гаяли. Ознайомитися з результатами нашої праці можна на сайті. (якщо збірники будуть доступні на сайті)

Також наш “Центр правової думки” дбає про правове виховання молоді і охоче розповідає про корисні ініціативи. Наприклад, у вересні 2018 року відбулась зустріч "Діалоги на пароплаві про м. Черкаси“ зі студентами ЧНУ ім. Б. Хмельницького спеціальності соціальна робота та громадськими організаціями міста, у якій ми взяли участь. Студенти та представники ГО мали змогу поспілкуватись у неформальній обстановці та поділитися життєвим досвідом. На борту судна організації представляли себе і можливості, які вони можуть надати студентам.

Ми й надалі дбатимемо про правову грамотність суспільства та надаватимемо реальну юридичну допомогу, аби наші громадяни брали на себе правову відповідальність у соціумі та почувались захищеними.