Партнери

Громадська організація шукає партнерів

ГО “Бахтало Дром”

Громадська організація була заснована трьома активістами Білявським Михайлом Івановичем, Зубарем Євгеном Петровичем та Сабіровим Алішером Хуршедовичем з метою захисту прав ромів, їх адаптації у суспільстві, полегшення соціалізації. Регіон охоплення - Чернігівщина.

ГО “Молодіжна правозахисна агенція”

Це незалежне аполітичне об’єднання молоді, створено з метою боротьби з корупцією в системі вищої освіти, розвитку молодіжної політики, розвитку молодіжного самоврядування та участі молоді у процесі державотворення. Громадська організація заснована у березні 2016 року й налічує 60 учасників.

Координаційна рада молодих юристів у Чернігівській області

Рада була заснована при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області і має на меті узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов'язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Одне з найважливіших завдань координаційної ради – здійснення заходів щодо підвищення рівня правових знань населення.

Міжнародна миротворча організація “РАХ”

Існує з 2006 року і основною метою діяльності вважає мир у всьому і для кожного. Учасники організації дбають про людську гідність, захищеність, підтримують жертв військових конфліктів та співпрацюють з активістами у відстоюванні миру. У 2017 році “РАХ” удостоєна Нобелівської премії миру.

Фонд Родини Богдана Гаврилишина

Унікальний родинний проект, що має на меті сприяти демократичному перетворенню України, створюючи критичну масу патріотичних, професійних та активних молодих українців, відповідальних за власне майбутнє та майбутнє країни. Учасники прагнуть сформувати нове суспільство, засноване на цінностях, яке змінить Україну.