ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ МОЛОДІ – ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ СПОРТУ І ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ !

логотип ФК “Кристал”

20 лютого 2021 року за ініціативи і безпосередньої участі ГО «Центр правової думки» було утворено футбольний клуб серед молоді м. Мена (Чернігівська область) ФК «Кристал».

ФК «Кристал» в 2021 році прийматиме участь в Першій лізі відкритої першості Менської ОТГ з футболу, а також в Другій лізі Асоціації дворового футболу м. Чернігова. Крім того, в 2021 році планується організація низки спортивних заходів за активної підтримки ФК «Кристал» та ГО «Центр правової думки». Нижче публікуємо коментар причетних до події.

 

Івженко Альона. Голова ГО «Центр правової думки»: «Ініціатива створення ФК «Кристал» є заслугою Ярослава Кулика. Ми таку ініціативу в повній мірі підтримуємо, оскільки вважаємо, що розвиток молодіжної сфери є можливим тільки в тому випадку, якщо молодь буде активно займатися спортом. На Менщині найбільш популярний вид спорту – це футбол. В чемпіонаті Менського району приймає участь біля 20 команд, що є найвищим показником у всій Чернігівській області. Проте, ми на цьому не плануємо зупинятися. Наступна наша мета – відновлення волейбольної команди в м. Мена та популяризація футболу серед школярів, шляхом залучення максимальної кількості учнів до гри в футбол і інші види спорту».

 

Кулик Ярослав. Президент ФК «Кристал»: «Ідея створення ФК «Кристал» датується серединою 2020 року. Активна молодь м. Мени проводила дозвілля не за комп’ютером чи телефоном, а на стадіоні, але при цьому з різних причин не могла себе реалізувати в повній мірі в футбольних клубах Менщини. Як наслідок, виникла ідея обʼєднати обдаровану молодь в рамках єдиного проекту і за підтримки ГО «Центр правової думки» та бажання молоді його було реалізовано. З моменту створення футбольного клубу минуло не більше тижня, але вже закуплено м’ячі, замовлено футбольну форму, маніжки, тренувальний інвентар. Основною метою на сезон є набуття досвіду і отримання ігрової практики молоді м. Мени. Потенціал у команди є, але реалізувати його можна тільки шляхом активних тренувань і великого бажання».

 

Ілляшик Валерій. Один з організаторів ФК «Кристал»: «Молодь м. Мени в останні роки активно займалась футболом, проводячи вільний час чи то на шкільному стадіоні в школі Шевченка, чи то на стадіоні «Колос» тренуючись з різними командами чи самостійно. В минулому році нас зацікавила ідея ГО «Центр правової думки» обʼєднати всіх молодих футболістів в рамках єдиного проекту. Сподіваюсь, що все вийде і ми зможемо нав’язати боротьбу найкращим командам Менського району».