Думка молоді про правову науку та перспективи

 

Команда ГО “Центр правової думки” тішиться значною активністю молоді та її зацікавленістю правовою наукою. Учасниця ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні  питання сучасного державотворення: проблеми та перспективи» (присвячена пам’яті видатного правника і філософа Богдана Олександровича Кістяківського) поділилася думками щодо свого дослідження та ролі молодих правників в суспільстві.
“Доброго дня, мене звати Моцаренко Анастасія Володимирівна, я з міста Полтава. Навчаюсь у Полтавському юридичному коледжі.
Я недарма обрала саме цю професію, і саме цей навчальний заклад, адже ПЮК випускає лише найкращих юристів.   Професія юриста є досить цікавою, а також перспективною на сьогоднішній день. Хочеться допомагати тим людям, які знаходяться під захистом закону і держави, але не мають знань чи можливостей відстояти свої законні інтереси у суді. Особисто себе в майбутньому бачу досвіченим суддею, здатною приймати найважливіші рішення.
Обираючи тему написання тез, я орієнтувалася на те, в чому у починаючих юристів  часто виникають запитання. Саме для того щоб допомогти розібратися, я вибрала тему про експерта з питань права в адміністративному процесі. Підготований мною матеріал дасть змогу знайти відповіді на низку питать що виникли.
Життя швидкоплинне та непередбачуване, тому стосовно маю звичку майбутнього не загадувати.
Хотіла б побажати Центру правової думки не стояти на місці, розвиватися, охоплювати якомога більше суспільства, допомагати тим, хто в цьому потребує.” – прокоментувала студентка та молода дослідниця.
Команда Центру правової думки щиро дякує всім учасникам за цікаві дослідження та заінтересованість розвитком правової науки! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!